ŠRD Klen | KUP MEĐIMURSKOG RIBOLOVNOG SAVEZA
2328
single,single-post,postid-2328,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Blog

DSC07840

KUP MEĐIMURSKOG RIBOLOVNOG SAVEZA

  |   Uncategorized
Savez Športsko ribolovnih društava Međimurske županije 08.05.2016. godine održao je svoj Kup za disciplinu Lov ribe udicom na plovak za kadetske, juniorske i seniorske kategorije. Natjecanja su održana na vodi Stara Mura u Žabniku kod Svetog Martina na Muri. Sportsko ribolovni klub Klen na ovom je natjecanju, kao i nekoliko prošlih godina, bio zastupljen sa svim kategorijama. Mada je bilo problema u sastavljanju nekih ekipa zbog održavanja svete potvrde u našoj župi, ipak se uspjelo sastaviti sve potrebne ekipe. Tako je Klen u Žabniku imao najbrojniji sastav od šest ekipa, kadetkinje i kadeti, juniorke i juniori te seniorke i seniori. Uz kapetane, preteće osoblje, roditelje i suce Klena koji su sudili na kupu, tamo nas je ukupno bilo 40 članova. Postignuti su slijedeći rezultati: Seniori: u konkurenciji od 16 ekipa osvojeno je 3.mjesto a nastupali su Dominik Peter (1.mjesto u sektoru), Darko Kolarić (9.mjesto) i Mihael Pongrac (3.mjesto). Seniorke: nastupale su samo dvije ekipe, naša ekipa osvojila je 1.mjesto s dvije natjecateljice. Nastupale su Ivanka Škoda i Paula Pongrac, obadvije su osvojile po prvo mjesto u sektoru. Juniori: u toj konkurenciji nastupilo je pet ekipa. Naša ekipa je osvojila 3.mjesto a nastupili su, Karlo Strbad i Tomislav Orehovec, obojica su osvojili po treće mjesto u sektoru dok je Dražen Slaviček osvojio 4.mjesto u sektoru. Juniorke: nastupile se tri ekipe, naša ekipa nastupila je samo s dvije natjecateljice pa je zauzela 3.mjesto. Ema Višnjić i Magdalena Kolak osvojile su svaka po treće mjesto u sektoru. Kadeti: u kategoriji kadeta nastupilo je 5 ekipa, ekipa Klena zauzela je 3.mjesto a nastupili su, David Strbad (1.mjesto u sektoru), Stipe Popović (2.mjesto) i Emanuel Repić (5.mjesto). Kadetkinje: nastupile su samo dvije ekipe, naša ekipa natjecala se samo s dvije natjecateljice a osvojeno je drugo mjesto. Marta Strbad osvojila je 1.mjesto u sektoru a Ana Strbad 2.mjesto. Klub je primio 6 pehara za ekipne plasmane a natjecatelji 12 medalja za sektorske plasmane. Seniori, juniori i juniorke plasirale su se na natjecanje Zone koje će se održati na jezeru u Ivancu. Ekipa seniorki plasirala se direktno na završnicu Kupa Hrvatske koji će se održati na istoj vodi gdje je održan ovaj županijski Kup. Kadeti i kadetkinje također će nastupati za Završnici Kupa za kadete koji će se održati na vodi Jegeniš u blizini Đelekovca/Legrada. Ekipe će u narednim natjecanjima biti kompletirane pa se nadamo i dobrim rezultatima. Čestitamo na uspjesima svim ekipama, natjecateljicama i natjecateljima zahvaljujemo na njihovom trudu u natjecanju, zahvaljujemo se i kapetanima na dobrom vođenju ekipa i roditeljima na podršci.